Facebook Instagram

  • O společnosti

  • Cítíme se být vázáni tradicemi a na trh přicházíme s novými technologiemi


O společnosti

Společnost Niersberger Instalace, s.r.o. byla založena roku 1996. Je členem skupiny Niersberger Group Německo, která má na trhu již téměř 100-letou tradici.

Za více než 20 let svého působení na  českém  trhu se stala významným partnerem  pro projekt, realizaci a záruční i pozáruční servis technických a technologických zařízení budov. Je aktivní i v oblasti obnovitelných zdrojů energie a facility managementu.

Jednateli  jsou Ing. Jan Dědíček a Ing. Pavel Coufal, kteří ve společnosti pracují už od jejího založení.

Vzhledem k bohatým zkušenostem a znalostem v oboru poskytuje vysokou kvalitu práce a zakládá si na profesionálním a individuálním přístupu k zákazníkům. Nabízí služby od jednotlivých dodávek až po kompletní realizaci, a to na objektech výrobních, průmyslových, administrativních a komerčních. Klade vysoký důraz na propojení nových vývojových trendů v TZB s moderním designem a na použití úsporných a k přírodě šetrných materiálů a technologií.

V současné době pracuje pro skupinu Niersberger Group více než 210 zaměstnanců po celé Evropě. V České republice je to bezmála 60. Sídlo společnosti naleznete v Benešově u Prahy.

 


© 2022 Niersberger Instalace, s.r.o. Niersberger.cz - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |